| albinutavesela a întrebat:

A facut cineva Facultatea de Relatii Publice si Comunicare, pareri, e greu sau usor? Este foarte mult de invatat?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca vrei sa faci o facultate pe bune ai de invatat mult la orice facultate mergi. Daca nu, poti sa treci ca pestele prin apa prin majoritatea facultatilor. O sa te treaca, o sa-ti termini facultatea dar nu o sa stii nimic la sfarsit. Pana la urma nu faci medicina sa ai de invatat cateva zeci de carti... asa ca o sa fie usor.