| BoOoMbOnik a întrebat:

A facut cineva un avort anul acesta in Bucuresti? Daca da, puteti sa imi spuneti cam cat va costat? Si m-ar interesa daca ati fost ok dupa sau daca v-ati simtit rau, daca a-ti avut vreo problema medicala?

2 răspunsuri:
| HustlerM a răspuns:

NU FA AVORT! Nu-ti spun asta pentru ca sunt nu stiu ce credincios sau prostie de aia de martor al nu stiu cui, dar GANDESTE-TE DOAR, daca erai tu in locul tau, daca mama ta ar fi gandit la fel cum faci tu cu copilul tau? Nu crezi ca are si el dreptul la viata, asa cum ai si tu? Crede-ma ca NU VREI sa-l ai pe constiinta, pentru ca desi pare "normal", tot OMOR se numeste! Naste-l si lasa-l intr-un orfelinat, casa de copii, oricunde, dar NASTE-L! Eu sper, la fel ca si copilul nevinovat pe care il porti, sa iei DECIZIA CORECTA! Sper sa imi asculti sfatul happy

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Este posibil ca dupa un avort sa nu mai poti sa faci copii niciodata,da, o sa ai mari dureri, nu stiu cat costa, te-as sfatui sa nu avortezi, mai ales daca ai ceva timp de cand esti insarcinata! Vei avea dureri groaznice!