| LordFlacko a întrebat:

A fost groaznica evaluarea la matematica si nu ma asteptam sa fie asa grea. La romana cred ca o sa iau intre 9.40-9.50 depinde de corectori pentru ca este foarte subiectiv, a fost usor doar ca am avut eu doua greseli absurde, iar la mate in jur de 6, 40. Mi-am luat deja adio de la liceele in care imi doream extrem de mult sa intru, cu medii de 9.26 si 9.70. Iar acum nu stiu ce sa fac, cu mult noroc imi poate iesi media 8 fix doar ca nu sunt licee decente cu media asta, doar in cazul in care scad mult mediile as putea avea mici sanse intr-un liceu in care anul trecut era media 8.75 (cand a fost usor rau examenul) daca scade la 8 fix. Daca nu, ma duc intr-un liceu d-ala prost, invat tot anul si ma mut unde imi doream eu cel mai mult de la bun inceput.
Ce ziceti? credeti ca mai scad si am sanse in liceul ala, sau cum procedez cu mutarea? te poti muta din al doilea semestru sau trebuie un an sa inveti?

1 răspuns:
| Anon31241212 a răspuns:

Anul asta o sa scada mediile de intrare tare de tot! O sa vezi. Nu te descuraja! Te poti muta din al doilea semestru. Exista solutii! Mult succes!