| Dragusin_Gabi_1999 a întrebat:

Hei ce parere aveti vor scade mediile anul acesta la licee,de exemplu eu am media 8, 04 si as vrea sa intru la un liceu care acum are media 8, 30 am sanse?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca mediile de admitere vor fi mai mici anul acesta.
Deocamdata nu se stie media de admitere la nici un liceu, aceea de care spui tu este de anul trecut.
Ai mari sanse sa intri la acel liceu, asa ca pune-l la prima optiune. De altfel n-ai nimic de pierdut, doar de castigat.

| kyttu a răspuns:

Da, ai sanse deoarece anul acesta a fost destul de dezastros.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, ai şanse să fi admis la acel liceu!

Toate cele bune.

| Serban_Denisa_1996 a răspuns:

Pai depinde...dar nu cred ca o sa scada atat de multlaughing