| Brittanie a întrebat:

Ați dori ceva schimbări pe TPU?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Dastraight face
Sa nu fie din start aprobate intrebarile pentru temestraight face
Adica sa nu ocupe loc pe site pana cineva raporteaza intrebarea.
Sa nu fie aprobata din startwinking

De ce?!
Pentru ca m-am saturat sa vad cat de idioti/tampiti/inculti pot fi copiii din ziua de astazi!
Nu stiu sa conjuge un verb, sa rezolve niste ecuatii, dar au timp sa posteze intrebari aiurea pe TPU sau sa se joace metinwinking

Dar cam asa e in ziua de astazi!

Fetele ne intreaba pe noi daca mai sunt virgine sau daca sunt insarcinate.
Apoi ne intreaba ce sa faca cum sa ascunda de parinti.
Baietii nu stiu cum sa faca sa fie mai ''sucari'' si sa atraga ''bunaciunile''.
Iar copchiii de 12 ani nu mai stiu sa-si faca temele.
De ce?!
Ei stateau pe metin sau pe facebook in timp ce se invata!
Clar!
*** all oh go on

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cred că sunt suficiente cele care au fost făcute. Oricum opţiunile de la profil mai au puţin şi depăşesc locul alocat categoriilor. Era la fel de bine şi înainte, când era mai simplu. Doar ajuta-i şi primeai ajutor, fără alte opţiuni inutil gen alerte, felicitări, categoria "la mulţi ani" şi altele.
Succes!

| Rockart a răspuns:

Eu n-aş mai dori schimbări. S-au făcut deja destule.