| briquette a întrebat:

Sunt bune cremele de fata si gelurile de curatare pentru fata de la solutions, avon?

9 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Da!
Eu ma bazez pe Avon! Mai ales pentru curatarea tenului de acneewinking!

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Madalina123 a răspuns:

Da sunt bune.

| LifeInPink a răspuns:

La mine nu au avut efect, asa ca nu le-am mai cumparat ...incerca gama de la Nivea

| sensa a răspuns:

Nu prea sunt bune cremele in general happy

| kissmebaby33 a răspuns:

Si eu am incercat creme si geluri de la avon si nu sunt bune iti apar cosuri multe de la ele

| mady007 a răspuns:

Unele sunt chiar bune pentru ca am folosit si eubig grin.eu zic sa incerci

| Anutza198 a răspuns:

Nu prea! si eu mi-am luat o gramada de geluri de curatare ca sa scap de puncte negre si vreau sa zic ca mai rau imi ies

| MiraC a răspuns:

Da sunt foarte bune.Trebuie alese in functie de varsta.