| laura23 a întrebat:

A incercat cineva Mibazon pentru cosuri? Eu am auzit ca e bun dar imi este frica sa ma dau pentru ca se gaseste la farmacia veterinara.

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da.am si eu.adica ma dadeam si eu. es foarte bun.la un moment dat aveam. o multsime de coshuri pe frunte [[x_X]sh...acum nu mai am decat. vreo 2-3.winking[[chiar daca m.am dat cu o gramada de vreme laughing)] happy

3 răspunsuri:
| BuBuMtti a răspuns:

Daca e gaseste la farmacia veterinara...ma indoiesc ca e bun

| Georgiana95 a răspuns:

Eu l-am incercat si e foarte bunhappy

| gabriel_7944 a răspuns:

Este singura solutie pentru cosuri reusita, si este si ieftina.Incercati...