| Fury a întrebat:

A incercat cineva pentru cresterea parului: "Complexe 5, apoi te speli cu sampon Forticea si te dai cu Triphasic" (de 2 ori pe saptamana)? a mers? in cat timp s-au vazut rezultate?
multumesc

2 răspunsuri:
| another_emo_girl a răspuns:

De obicei solutiile pentru par care doar spun ca il fac sa para mai bogat, adesea ii dau un aspect aspru.la inceput, o sa vezi ca parul tau capata un volum destul de remarcabil, dar apoi, treptat, o sa devina aspru si isi si pierde din volum. s-au intalnit si cazuri in care o mare parte din par a si cazut.parerea mea e ca ar fi bine sa il lasi sa creasca de la sine, fara a-l grabi. spala-l de 2-3 ori pe sap pentru volum, dar nu mai mult de 4 ori caci ti se subtiaza firul. sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat, dar iti pot recomanda Klorane cu chitina. Parul meu mi-a crescut mereu foarte incet, dar de cand am folosit Klorane chiar si-a revenit. il gasesti la orice farmacie. succes