| jon987654321 a întrebat:

Niste produse pentru accentuarea cresterii parului capilar? Sampon, balsam ceva? Cine a incercat si s-au vazut rezultate?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| elysavin a răspuns:

Loțiunea cu petrol https://www.farmec.ro/produse/par/lotiune-cu-petroleum-546.html. Parul creste de la rădăcină dar dacă nu este întreținut și pe lungime, se rupe tocmai de asta ar fi minunat totodată sa folosești și uleiul de argan. Este minunat. Succes

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a indesit parul folosind fiole revalid si crestea si mai repede.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Ulei de cocos, daca cel de ricin nu iti place. Cel putin miroase placut si-l poti aplica in strat subtire si lasa asa.
Masaj cu tinctutra de ardei iute, de 3-4 ori/sapt.
Sau sampon de cap, dupa cum mai scria cineva aici.

| dianainsta01 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun, si natural

| jon987654321 explică (pentru dianainsta01):

Chiar am vrut sa specific in intrebare fara ricin, am folosit dar nu mult timp motivul prea stresant, de aceea am intrebat de sampon, balsam creme ceva.

| dopmic a răspuns:

Încearcă șamponul de cal, nu stiu daca ti se potriveste tie dar in orice caz ai un par super fain dupa. Are un miros okwinking