| mada_6524 a întrebat:

A incercat vreodata cineva sa te schimbe? daca da, a reusit?

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.
Daa.Multa lumee' vrea sa ma schimbesad.Dar nu o sa reuseasca Neverhappy. Gandeste'te ca ei vor sa schimbe din tine ce ei nu vor fi niciodatahappy.Cei care vor incerca sa ma schimbe "nu sunt oameni[fiinte]". Fiecaree e unic in felul luibig grin:*.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Nuuuuuuuuu, si asta pentru ca am stiut cand sa zic da,, ca am fost si sunt o femeie vertebrala si sunt stapana pe ceia ce zic, si ceia ce fac...nu dau dovada de lasitate s-au ca ar trebui cineva sa ma schimbe...inveti calul batran sa traga la jug?happy

| Kylexy a răspuns:

Da a incercat fosta sa ma schimbe si a reusit.

| BigBang a răspuns:

Nu,dar a incercat sa ma influenteze negativ sau de o asa natura,incat sa imi dauneze mie personal. Daca cineva se ia de caracterul meu, ii cer argumente, motivul pentru care o face.De obicei reusesc sa ma argumentez,insa daca se intampla sa fiu eu cel care greseste, imi asum greseala si incerc sa invat, astfel incat sa nu o repet data viitoare.Pe scurt, ascult pe oricine dar daca nu am nimic de invatat de la respectiva persoana si nu are nimic constructiv de spus, nu iau parerea ei in calcul.

| vladeueu_4450 a răspuns:

Nu a reusit...sunt prea incapatanat...laughing

| bubuu_3320 a răspuns:

Dabatting eyelashes
au incerkt straight face
dar n au reusitwinking happy
pe tine?big grin