| WeAreSmart a întrebat:

A-ti incercat vreodata sa faceti bani pe net? cui i-a reusit?

Răspuns Câştigător
| ady3600 a răspuns:

Banii vin in timp dar sigur uite unde ii poti face
https://www.virtconomics.com//recruit/iyf9f6dm8pno4teu9pi6 iti faci cont aici
sau citesti mai multe aici http://bani-pentru-oricine.blogspot.ro/

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost, sant minciuni gogonate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar intrebarea asta? toti vreti bani pe net, dar unu nu are nimic de oferit. Deci ce stii sa faci pentru banii aia?

| WholeWorldTeam a răspuns:

Exista un proiect din care poti sa primesti bani.Ne net te folosesti foarte putin. Trebuie in schimb sa ai neaparat 18 ani. Intra pe pagina informativa www.donezisicastigi.info sa afli mai multe detalii. Citeste informatiile si vezi video-urile.

| deliqventa13 a răspuns:

Era un site Viper sau ceva de gen..Nu cred ca poti face bani dar ma rog, incearca si revino big grin

| kaliseei a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si apoi banii vor veni happy
Este Ati* (persoana a III-a plural) se scrie A-ti numai cand te referi la persoana ta(persoana I singular: "A-ti face bine tie, spre exemplu)

| anonim089 a răspuns:

Salut! eu personal nu am incercat metoda dar cunosc niste tipi care au incercat si si-au luat o teapa de zile mari pentru ca in general cand ceva e prea frumos sa fie adevarat de obicei asa este. Oricum alegerea este a ta bafta!