| IusanLivia a întrebat:

A intat cineva la Victor Slavescu (administrativ) din Ploiesti? cineva care e anul asta(2010) in clasa a 9a?

8 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Hey, astea nu sunt întrebari pentru TPU, du. te în alta parte, cînd se va sfîrşi vacanţa, atunci vei afla şi ce colegi ai.
Baftă, şi iţi recomand să nu mai pui întrebări aşa prosteşti, pentru că după cîte vezi, nu iţi răspunde nimeni.

| IusanLivia explică:

Dae tu. n-ai intrebari pentru TPU!

| IusanLivia explică:

Am intrat pe turism si alimentatie...

| IusanLivia explică:

Eu sunt la turism.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat si eu big grin pe economic in prima clasa cu 8, 51. astept si alti colegi!

| SorinDumitru a răspuns:

Am intrat si eu pe profil economic tot cu 8, 51 si sunt in prima clasa!
id meu de mess este : sorindumitru97@yahoo.com

| danyelutzza a răspuns:

Am intrat eu la profil economic. u?

| danyelutzza a răspuns:

Da-mi si mie id tau