| David09998 a întrebat:

Cum pot să am fundul mai plat deoarece il am foarte bombat si nu îmi place.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie lucrat.

| David09998 explică (pentru darrio2007):

Stii niște exercitii ca sa nu il mai am bombat? Chiar nu imi place...

| darrio2007 a răspuns (pentru David09998):

Nu stiu, că pe mine nu mă deranjează. Fetelor le place fundul bombat la baieti.

| David09998 explică (pentru darrio2007):

Mda

| darrio2007 a răspuns (pentru David09998):

Probabil esti cam „plinuț". Incearca sa mananci mai putin.

| Simpatic a răspuns:

Fund plat nu aduce cu expresia " nu are fund in pantaloni"?, de ce ar vrea cineva asta? fie el si baiat
este adevarat ca la femei este un avantaj fundul "lucrat"

| David09998 explică (pentru Simpatic):

Pai nu imi place ca e ft mare si nu e unul normal ca la alții.

| Simpatic a răspuns (pentru David09998):

Probabil si in cazul tau ajuta multa miscare si dieta
deci sport si slabire

| CLaludiu1234 a răspuns:

Încearcă sa mai slăbești, daca fundul e bombat, probabil ești o persoana mai plinuta