| HaHalera a întrebat:

A plecat mama in Spania...sunt deprimata plang incontinuu de cand a plecat..as vrea sa numai fiu asa, dar cand vad ceva prin casa imi amintesc de ea! Cand mananc nu ma gandesc deloc la ea...va rog ajutati-ma! Nu mai pot sa traiesc crying

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Heii ce-i cu tine? sunt copii de 4-5 anisori care cresc fara mama sau fara tata ca sunt nevoiti sa plece din mizeria asta de la noi din tara happy gandeste-te ca nu sta o vesnicie acolowinking

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Cum adica cand mananci nu te gandesti deloc la ea?laughing))