| CrazYDroP a întrebat:

A sunat-o un nr. pe o prietena de a mea si s-a dat drept operator Cosmote, obtinand astfel o reincarcare de 5 euro... Acel operator stie ultimele 6 cifre de la CNP-ul prietenei mele, intrebarea mea este: Mai poate reincarca din nou? (app, a sunat la Cosmote, dar nu a dat de nimeni sambata)
Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Operatorii Cosmote, Orange, Vodafone... nu solicita credit de la utilizatori
2. Daca mai are nr va trebui sa faca o plangere la politie, pentru ca acestia sa inceapa o ancheta si sa nu mai pice si altii in plasa asta.
3. Poate reincarca in felul urmator:
cumpara 5 euro si tasteaza urmatorul cod: *135*cod de reincarcare#
Bafta!
mai bine iti pui prietena in garda sa nu mai dea date personale in stanga si-n dreapta