| EliY a întrebat:

Heii TPU! Ma puteti ajuta? cine stie cum se poate refolosi un cod de reincarcare pentru o cartela de Cosmote,.,sad sau sa i'mi reincarc schimband cifre. sau dati'mi o idee sad va rogg(crying

Răspuns Câştigător
| dukuletzu a răspuns:

Sper ca imi dai funda. e imposibil sa inimeresti tu un cod de reincarcare deoarece atunci cand te duci la magazin si ceri o cartela reincarcabila primesti un bon cu codul de reincarcare acel cod chiar in minutul acela a fost ales de un aparat de la COSMOTE daca bagai codul acela cu un minut inainte sa il cumperi nu iti mergea pentru ca el chiar atunci a fost "construit" sa zicem asa si bagat in baza de date.((sper ti-am fost de folos si u nu te mai chinui sa inimeresti un cod)) daca incercai acum 1, 2 ani ppoate inimereai ca erau cartele care se razuiau. acum nu am mai vazut

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

De refolosit nu se poate refolosi! Practic e ilegal laughing dar nu asta e problema..adica problema e ca daca formezi codul de reincarcare de mai multe ori gresit poate sa iti inchida optiunea de reincarcare pe o perioada de timp sau chiar cartela..deci mai bine nu.

| mFlorian a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta, chiar ai impresia ca nu s-au gandit si altii?! Codul acela este aproape imposibil de spart...si codurile nu o sa semene.