| Celentano1 a întrebat:

Care credeti ca este mai buna: o cartela de COSMOTE sau una de ORANGE?( am auzit ca la cosmote se poate reincarca si cu 3 euro; sad nu prea cunosc ofertele si bonusurile lor/ Cine stie sa si argumenteze "daca se poate". ofer

Răspuns Câştigător
| only2k a răspuns:

Iti recomand cosmoteul.De ce?
Pai in primul rand pe Orange nu sunt atat de multe persoane abonate la aceasta retea happy.
In al 2 lea rand, la cosmote vei gasi mai multe optiuni(poti incarca cu 3, 5, 6, 10, 12/15 euro etc.)parca la 10 euro ai si nelimitat happy + ca iti da net, minute internationale, mms-uri, etc.

| Celentano1 explică (pentru only2k):

La cosmote perioada de valabilitate a cartelei este de 2lunii?( indiferent de cat credit bagi)
....si daca cumpar una din magazin are si credit pe ea? happy

| only2k a răspuns (pentru Celentano1):

Da pai cand o cumperi, o cumperi cu credit nu? 5 euro parca ai pe o cartela noua:d si nu stiu cum e perioada de valabiliate, eu am abonament.

| Celentano1 explică (pentru only2k):

Cred ca voi alege cosmote,(de Orange nu mi s-a spus nimic sad ) multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Alcaelo a răspuns:

Eu optez pentru cartela Cosmote.
Aceasta are de la 2000 de minute la NELIMITAT in functie de cati EURO iti incarci cartela + ca ai si minute in alte retele(Orange, Vodafone) + minute in strainatate.