| faravise a întrebat:

A trecut careva de aici prin liceu fara sa incerce droguri?
Eu am dat-o pe etnobotanice, farmaceutice, halucinogene puternice(LSD, ciupercute, mescalina, inhalanti) si prafuri.
Bine, acum, presupunand ca iarba ar fi drog...sa zicem ca i-am facut capatul.

Acum m-am lasat(nu va apucati de droguri copii, daca sunteti la varsta in care nu stiti ce implica).

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Si cum ai Reusit sa te lasi?
Trebuia sa povestesti mai indetaliat.prin tot ce ai trecut daca intr-adevar este real ce spui!

| anonim_4396 a răspuns (pentru VadTot):

Ma, da' tu de ce esti asa de prost?

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu, deja e greu sa treci de generala fara sa le incerci frate...

| Cosmin1I a răspuns:

Care este ideea?

| d3javw a răspuns:

Ce prost.probabil nu ai incercat nici kent-u da lasi aici mesaj ca esti u mare bos hai pa!

| Cosmin86 a răspuns (pentru d3javw):

Daca se drogheaza e mare boss? rolling on the floor

| Xulescuu a răspuns:

Acum inteleg de ce ai numele ala pe TPU

| faravise explică:

Dupa a treia oara dupa ce ai mei m-au dat afara din casa(asta dupa ce imi cam vandusem tot ce aveam+lucruri de la ai mei), m-am mai linistit.

Oricum, daca imi pune acum cineva acid sau iarba in fata...nu refuz.