| ali_7518 a întrebat:

A vizionat cineva filmul,, Laguna albastra",? Va placut?

Specificati momentul care v-a placut cel mai mult

24 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu am vazut in viata mea filmul, despre ce e vorba?

| dragutza a răspuns:

Da! love struck love struck love struck : x da la nebunie, a fost super! si eu am postat o "intrebare" cu acest subiect! si weekendul asta o sa dea" intoarcerea la laguna albastra" si alti actori, sa te uiti! cei din primul film erau mai draguti love struck! pe fata a jucat-o brooke shields!

| dragutza a răspuns:

Vreau sa te intreb si ru ceva! stii vreun site cu aceste filme online, macar unul! deci stii?

| Eu4EverX a răspuns:

Superb filmul l-am vazut de vreo 2 ori:X

| marsy a răspuns:

Da. mi-a placut f mult. am vazut cele doua versiuni. love struck e tare superrrrrr!

| Bishop a răspuns:

Da, l-am vazut si mi-a placut tot filmul.

| M.madallina a răspuns:

Mia placut tare mult filmul. l-am vazut de vreo 5 ori.momentul meu preferat a fost... sfarsitul.

| Kidu a răspuns:

Da, a fost foarte frumos.
cel mai mult mi-a placut momentul cand s-au scufundat toti trei sub apa impreuna cu bebelusul ala asa scumpic, si totul era atat de magnific. day dreaming

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Am vazut filmul de mai multe ori... a fost superb :X nu pot sa aleg un moment ca mi-au placut toatebig grin

| sweetlips a răspuns:

Imi place tot filmul... Maine seara este " Intoarcerea la Laguna albastra "... Deabea astept :X:X:X

| ali_7518 explică:

Nu stiu nici un site pe care sa il vezi online, daca ar fi ma-s uita la el tot timpul
a si juniper cauta pe net si o sa vezi

| razispeed a răspuns:

Cand eram mic, mi-a placut de tipa in general

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajutati sa il vad in limba romaana? va rog... mi-ar placea sa il vad:X:X:X:X id ul meu este valentina_09_98...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost extraordinar de cool mi-a placut la nebunielove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut foarte mult as vrea sa-l mai vad odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut acest film.Toate momentele mi-au placut. Dar am si eu o intrebare, cum trebuie sa scriu pe netca sa il vad pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut tot filmula fost super tare cand mai incepe iar si la ce ora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut toate momentele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... f. f. f mult. cel mai misto film:-):-):-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am vizionat dar nu stiu de unde sa il descarc ma poti ajuta ca e super filmul imi place la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost superb

| Justmeee a răspuns:

Am vazut filmul....foarte frumos.....si a doua parte este la fel de palpitanta.....nu am avut un moment preferat....tot filmul a fost incitantbig grin

| iionutsa a răspuns:

Ii super