| lil_2808 a întrebat:

Aaa vreau sa va intreb voua fetelor cand nu sunteti la ciclu vi se intampla sa aveti pe chilotei o chestie albahee heebig grin

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește leucoree (în termeni populari, poale albe) și este absolut normal. Are rol de protecție.
Pa, pa.

| madalicious a răspuns:

Da chestia aceea se numeste secretie vaginala.Toate fetele nu o au pana nu avertizeaza mentruatia ca soseste. Dupa aceea cand nu ai ciclu apar acele pete pe chilotei.hee hee

| deea_1980 a răspuns:

Da.hee heeNu stiu inca ce e, dar mi-a aparut cu un an inainte sa imi vina scufita rosielaughing

| maiabia1995 a răspuns:

Da e o chestie ciudata. :d si mie imi vine dupa ciclu.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu inainte sau dupa[asa e l mine laughing]? Ca nu are cum cand iti vine ciclul big grin.

| lil_2808 explică:

Si miehappy

| Art a răspuns:

Da se numeste secretie. Ea are rolul de a te proteja de bactetii si etcthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numeste secretietongue...si intr-un fel sau altul are rolul de a te proteja de bacterii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee heesi mie mi s-a intamplat nu stiu ce inseamna...

| xdodoblog a răspuns:

Pfoai... ce bine ca sunt baiat laughing