| Smiiilee a întrebat:

Vreau sa imi dau pierce in buza jos stanga, ma intereseaza daca se astupa sau nu gauraa deoarece imi doresc foarte mult aces pierce sau daca se vede foarte rau gaura. Va rog raspundeti, fara misto.

4 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Daca nu porti pierce-ul o saptamana se va astupa big grin
mult succes:*
te puppp>big grin

| DedeDeny a răspuns:

nu se vede ff rau dar doare procedeul cand iti face gaura si daca nul porti un timp de... se retrage gaura

| Smiiilee explică (pentru DedeDeny):

De ex daca il port 3-5 luni si dupa il dau jos se astupa? (raspunde sincerpuppy dog eyes)

| DedeDeny a răspuns:

Daca nul porti p perioada de 3 luni se astupa sau daca vrei sa nu se astupe gaura poti sal bagi o data la 3-5 zile sa fii sigura ca nu se astupa dar daca til dai jos exista riscul de a se infecta eu as zice sa nu-ti pui la in nici un punct pe fata pentru ca e ff sensibila