| Denisa a întrebat:

Intrebare pentru fete: obisnuiti sa va cumparati haine de pe hi5?

13 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Se poate de pe hi5 oaulaughing

| Cleona a răspuns:

Pai nu, daca vreau sa imi cumpar haine ma uit pe net la magazine.

| kytty a răspuns:

Buna

nu

| 1ydy4 a răspuns:

Nu... mi se pare ceva ciudat.

adica mai bine probezi acelel haine. si cred ca oricum sunt mult mai scumpe pe hi5 laughing

mai bine te duci in magazin si iti alegi din 9542544 de haine ce iti place happy

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nuu.
Doamne ferestee!
NU as face niciodata asa ceva
sa cumpart d p hi5 :O:O:O:O:O

| Mikiee a răspuns:

Nu.
1. nu sunt sigura de calitatea lor
2. alea dragute sunt mai scumpe decat cele de la zara
3. marea parte sunt f urate

vrei sa continui?

| OanaG a răspuns:

Nu.

Nu sunt sigura de calitatea lor!

| Deecs a răspuns:

Aaa... nu imi comand haine de pe net, decat accesori de pe bestial.ro daca chiar imi place ceva foarte mult

| ruiseg a răspuns:

Hmm de pe hi5, nu!
Mi-am luat odata ceva de pe un blog, nu am fost prea incantata.De atunci am preferat sa cumpar numai din magazine! Ti-ai putea cumpara orice de pe hi5/site-uri/blog-uri, orice in afara de haine!happy

| Georgiiiii a răspuns:

Niciodata nu mi-am cumparat haine de pe hi5 si nici nu as face-o

| bkmad a răspuns:

De obicei se fac multe site-uri false dar depinde de calitate si cine vrea sa-si vanda mai repede marfa ca de exemplu cei de la gosh.ro care dau mesaje pe hi5 ca au reduceri cu 90% atunci este clar ca trebuie sa-si vanda marfa. nu condamn pot fi si bune de calitate si altele care sunt mai ptin bunicele ca de exemplu la spalat se largesc sau altceva au o mica ruptura undeva sunt multe cazuri si marimile nu se potrivesc asa de bine si chiar trebuie inainte s ava asigurati ca va sta sigur bine sa nu dati banii degeaba.

| Lavu a răspuns:

Nu... nu sunt foate bunewinking

| euuuu a răspuns:

Nu