| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata doar baietilor!
Deci,baieti,ce ati face,daca o fata timida,pe care nu o cunoasteti dar vi se pare simpatica,ar fi hartuita si batuta, pe strada, si voi ati trece pe acolo...Ce ati face?
Raspundeti sincer! :*

4 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Normal ca nu as ramane indiferent mai ales daca imi si place de ea ar fi destul de urat... daca nu ne-am cunoaste nu stiu cum as reactiona laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cum sa iti zic, dar nu ti se pare normal cand vezi o persoana ca este batuta pe strada, fie ea fata, baiat, batrana, tanara sa faci ceva? suni la politie daca nu esti in stare fizic sa faci ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o cunoasteti ca pe un prieten. :"|

| beastboy84 a răspuns:

Pai daca nu o cunoc de unde stiu ca e timidalaughing)))