| despina17 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata in general baietilor iubesc pe cineva care este intro relatie de 9 luni si vreau sa il fac sa se indragosteasca de mine i-am spus ce simt dar ca sa nu ma raneasca a incercat sa se indeparteze de mine pana la urma m-am prefacut ca nu simt nimic pentru el si inca o fac am cazut de acord sa fim cei mai buni prieteni pentru c vreau sa se indragosteasca situatia e delicata veniti cu idei ce va place cel mai mult la o prietena buna despre ce sa discutati cu ea cum sa procedez?

1 răspuns:
| Ionutzz123 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fiti doar prieteni (parerea mea). Daca lui ai merge bine cu fata respectiva nu inteleg de ce ar parasio, oricum punete in locul fetei (prietenei lui) si o sa intelegi ce e bine sa faci!