| gabitsssu a întrebat:

Aceasta tinuta http://starshiners.com/ro/jeansi-pantaloni/pantaloni-fof y-surprising-brown cu ce papuci as putea sa o port iarna si un cojocel ceva ce culori.ms;) funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Azazea a răspuns:

Pai sunt cam de baba pantalonii, poti folosi un palton colorat ca sa para mai tineresti,uggs, ca e frig sau combat boots, cu o geaca mai scurta,dar tot groasa evident, colorata, un fes dragut cu motzoc mare, sau din blana sintetica, si un fular urias, sunt atatea optiuni incat nu ai cum sa nu gasesti tu ceva ^^