| kitty00 a întrebat:

Acel moment cand... (amuzante/triste/nu conteaza) La mine ar fi "Acel moment cand dupa o cearta realizezi ca puteai spune replici mai bune in locul celor spuse"

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daaa! De multe ori îl am după ce o ceartă. laughing

| positivity a răspuns:

Acel moment când îi asculți pe ceilalți lăudându-se cu chestiile pe care le-au făcut, iar tu începi să spui toate lucrurile care-ţi vin în cap şi toți rămân cu gura căscată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Acel moment cand iti dai seama ca ai amanat ceva atat de mult incat nu mai ai timp. Si realizezi, mai mult decat inainte, cat de important era pentru tine...
2. Acel moment cand ai vrea sa faci ceva, dar nu faci pentru ca esti prea ocupat gandindu-te la cum va iesi.
3. Acel moment cand realizezi ca toate dorintele ti s-au implinit, dar nici una asa cum te steptai tu( sau asta e doar la mine?)
4. Acel moment cand te saturi de o melodie si oftezi pentru ca stii ca i-ai distrus tot farmecul ascultand-o intruna de cand ai descoperit-o.
5. Acel moment cand te uiti in jur si-ti dai seama ca n-ai nici un prieten cu care sa poti fi sincer in totalitate.
6. Acel moment cand simti ca-ti irosesti viata, dar nu esti in stare sa faci nimic in privinta asta.
7. Ace moment cand incetezi sa negi ca te-ai indragostit. Impotriva vointei tale...

Nu-s in apele mele dupa cum vezi...

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ooo da cunosc sentimentul, simt ca puteam spune ceva mult mai bine decat ce am zis, dar mereu realizez asta dup ce totul a fost spus, e ciudat