| Ingridd22 a întrebat:

Vreau replici amuzante spuse de voi, prietenii vostri, etc. Fundaaa!love struck

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

1.Ba eu nu-s ca voi eu nu imi caut jumatatea eu m-am nascut intreg.
2.Mos Craciun nu exista l-am demascat brutal pe tata cu un picior in...
3.Si daca ramuri bat in geam bag... tai copacu.
4.Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec odata?
5. Daca o pasarica ti-a soptit ceva inseamna ca ai innebunit fiindca pasarile nu vorbesc.
6.Munca n-a omorat pe nimeni dar de ce sa risc.
7.Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai rapid.
8.Dnd ma cert cu pixu.
9.Asta-i fata ta sau te strambi cand citesti mesaje.
10.Culmea rautatii-sa sperii un strut pe un drum asfaltat.
11.Un mosneag si o baba au murit de tineri.
12.Psihologul mi-a spus ca sunt nebun insa vocile din cap imi spun ca nu e adevarat.
13.Nu te-au rugat niciodata parintii sa fugi de acasa?
14. Aveti pantaloni de camuflaj?
-Da dar nu ii gasim.
15.Ce este pumnul? Pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea:
-Mai vrei?
Sper ca ti-au placut sunt cele mai amuzante pe care le stiu(si fara copy-paste)laughing
Fundabig grin?

| tudorgeorge2010 a răspuns (pentru MarianWLF):

7, si 10 sunt cele mai tari replici

| ddanaraluca a răspuns:

1)Iesi afara din buda budelor
2)Iti dau o palma de meri pe burta
3)Un suc 7days.
4)Ce-i cu coșu așta?
5)Sa fiti mai energiti

| DeutzaMika a răspuns:

Mda..alaltaieri:
R: Eu sunt masterchef!
L: Da ma masterchef de v******ri (orasul meu)
R: Voi mancati paine pe chifle!
V: Da ma si tu mananci chifle pe paine!