| anonim_4396 a întrebat:

Acel prieten ii adevarat care?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Foarte româna grele este.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Tu si persoana ta! Astia iti sunt singurii prieteni adevarati, in afara de parintii tai care te vor sustine mereu.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu prea am inteles, dar totusi.
un prietena adevarat e cel caruia ii poti spune totul, fara sa te judete, sa ii spui ce te doare si sa te ajute, sa planga cu tine atunci cand tu plangi crying si sa iti faca mereu zia fericita :* indiferent daca tu zambesti sau nu. e ceva special acest sentiment si nu prea se poate explica in cuvinte. happy
baftawinking