| DemonicBlood a întrebat:

Acneea, vesnica problema! Am avut o mica perioada in care nu aveam decat 1-2 cosuri, dar acum e o explozie de acnee pe fata mea! Am auzit ca mierea ajuta, este adevarat?

Am folosit pudra de argila, zynerit, urina si 0 rezultate.
Nu vreau raspunsuri gen " Du-te la dermatolog "... am fost de sute de ori si toti imi zic la fel " cumpara zynerit, spala-te pe fata des etc."

Sper ca mierea sa ma ajute, imi puteti da niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Daca zici ca nu a trecut cu zineryt, incearca aknesol.
Nu l`am folosit, dar am auzit ca trece definitiv acneea cu el.
Fata de zineryt, e mai bun.La zineryt acneea trece temporar, iar dupa cateva luni reapare.

| Laurici :x a răspuns:

Da, eu cand am avut acnee am folosit miere si a uscat cosii!