| anonim_4396 a întrebat:

Buna all, Am o problema cu acneea, am fost la dermatolog si mi-a recomandat zynerit, la inceput a fost destul de bun dar dupa ceva timp nu am mai observat niciun efect, am mai folosit si skinoren care nu m-a ajutat cu nimic, Folosesc si pudra de argila care chiar e buna, Va rog dati-mi sfaturi voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zynerit am folosit si eu.Sa stii ca trebuia sa te dai cu el doar 1 data pe zi, seara, ca altfel tenul tau s-a obisnuit cu el.
Creme foarte bune mai sunt si in farmaciile naturiste sau Mibazon-e o crema ok.
Argila ajuta mult si usuca cosurile.
Trebuie ca tenul tau sa fie mereu curat si orice crema ai avea sa nu o aplici mult, decat minim de 1-2 ori pe zi.

| Ellaelena09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mersi>big grin

| Ellaelena09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce parere ai de isotrexin sau de Ivatherm akne syt? Ai folosit vreodata¿

| anonim_4396 explică (pentru Ellaelena09):

Ivatherm nu este bun, dar Zynerit da.
Mai poti incerca si tratament cu aburi.

| anonim_4396 explică (pentru Ellaelena09):

Cu placere! Da si tu funda/vot!