| craniul a întrebat:

Actorul vostru preferat este? din filmul? cred ca eu wentworth miller imi place cum joacahee hee

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Este Patricia Arquette din filmul Mediumul love struck pe HalkMark, luni la 22:00 si miercurea reluare la 20:00 happy.

| Unique a răspuns:

Jean claude van damme

| Pho3nix a răspuns:

Shia LaBeouf din Transformers.

| covexrobu a răspuns:

Florin Piersic din filmele romanesti si MR T din - A-Team, Rocky.

| andrei90tm a răspuns:

Jack Sparrow > Piartes of the Caribbean happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan Fodor din filmu... din multe filme romanesti laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson din Twilight si New Moon, in curand si Eclipsa laughing Si din multe alte filme big grin Al tau?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana Dumitrescu.

Razvan Fodor
Zac Efron

Charlize Theron