| Andreiu68 a întrebat:

Acum 5 zile veneam de la sala de forta ( am 16ani) si un coleg de clasa venea spre mine cu un baiat de 17-18 ani si acel coleg i-a soptit ceva si acel baiat a inceput sa comenteze la mine asa fara sa ii fac nimic...De fiecare data cand sunt singur pe strada si acel baiat si colegul meu de clasa e cu grupul de baieti 7-8 (baiatul de 17 ani si rest 15-16 ani) comenteaza la mine majoritatea(3-4-5) si eu cand sunt cu grupul 7-8 baieti toti 17ani jumate + nu mai maraie nimic si cateodata ma saluta si i-am spus unui baiat din grupul meu ca ala de 17 ani a comentat la mine si prietenul meu i-a zis :Bai cutu si prostii si amenintare si acei baieti din grupul lor nu mai vorbea nimeni si doar ascultau, nu se bagau erau pişati toti pe ei si prietenul meu vroia sa il bata pe baiatul de 17 ani ca s-a loat de mine si baiatul acela i-a spus prietenului meu:Stai frate cuminte nu mai stii cate am facut noi impreuna ( se cunosteau din copilarie) si acuma toti baietii aia (in grup 7-8sau singuri)cand sunt singur pe strada ori nu ma baga in seama ori ma saluta toti.Ce-s cu, smecherii, astea de cartier? Nu maraie baietii si tiganii aia mari 22+anul si astea s-au gasit. Spuneti-mi ce parere aveti despre pisatii astea de copii care acuma evita cartierul meu nu mai trec sau stau(stateau la o scara de bloc toate zilele de la 18:00pana la 21:00si cand treceam comenta la mine, acum cand s-a luat prietenul de 1 din ei toti 7 nu mai zic nimic )pe bune zic -toti baietii sunt din alt cartier. #Spuneti-mi parere despre smecherii astea si ce-cu ei din ceea ce v-am detaliat#.Dau funda la raspuns bun

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Astea's copilari, de aia nu imi place mie sa ies uneori cu diversi tipi in oras sau tipe.Totul este un haos total, orgoli mult prea mari si prost conturate(ma refer la orgoli) Ignora prostu, pe prost cu tacerea il omori happyNu ii da atentie.Lasa-l sa fiarba, lasa-l sa isi vomite rinichi.Crezi ca eu nu am un mucos de 16 ani la bloc care imi tot zice ca baga cutitu in mine? Copilasu are 16 ani si e cat un sobolan de mic.Ma amuza, pe de alta parte ma gandesc ca generatiile sau cam dus de rapa, parca era mai bine acum vreo 8 ani.Succes,si stai departe de belele, pentru o boacana facuta acum(o belea) platesti s-ar putea mai tarziu sa nu te poti angaja, cazier, poate arest happy cine stie.

| Crrow a răspuns:

Parerea mea e ca "acel coleg" te-a barfit pe la spate sau tipul ala are ceva cu tine de impartit. fa-te ca ploua cand il vezi, nu are rost sa te iei la harta cu unul ca el (ma refer aici, ca muschi o avea, sau vrea sa aiba, dar are minte. zero)