| Rebelu21 a întrebat:

Acum am o intrebare simpla care le-o adresez feteloc voua cum va place ca baieti sa se poarte cu voi si daca uniu baiat ii place de tine ce cadou tear impresiona cel mai tare

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Hei. cel mai bine ar fi sa te porti natural cu fata pe care o placi. dar sa ii arati ca e speciala. adica sa ii faci complimente si chestii de genu. daca tu crezi ca ai sanse cu ea spune-i ca o placi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa incepi cu complimente sincere (fara glume ) iar daca iti tine dupa un timp de "cunoastere" poti sa ii dai un trandafir SURPRIZA, cred ca i-ar placea mult DAR nu uita de inceput happy