| Diana1417 a întrebat:

Acum aprox 3 luni am fost la padure si am italnit un baiat pe care il stiam de la cei din jur putin, un baiat care m-a facut sa ma simt bine adica m-a facut sa uit de cateva probleme.Intamplator ne-am intalnit la cineva si a venit la mine ma strans in brate puternic si ma pupat pe obraji, intrebanduma daca as vrea sa vin si eu mai tarziu la petrecerea pe care urma so dea.Mam dus la acea petrecere cu niste prieteni, cand m-a vazut mia zambit ai m-a luat la vorba.Mai tarziu eu m-am retras putin sa vorbesc cu o prietena iar el ma invitat sa dansam, am acceptat, am dansat si m-am simtit bine chiar foarte bine dar sa facut tarziu si a trebuit sa plec. Urmatoare zi pe mess si pe facebook mi-a cerut sa-i dau add, i-am dat si am inceput sa vb, ma complimenta intruna, mie imi parea ca incepea o pritenie dar deodata el mi-a spus ca pleaca in italia la munca dar asta nu nea oprit sa tot vb. Din ziua in care i-am dat add cred ca doar vreo 10 zile n-am vb, in rest vb mereu, si nu incepeam niciodata eu discutia mereu incepea el prin urm replica:Sal, cf iubire. Uneori ma intreba daca il iubesc daca mi-e dor de el si eu chiar nu stiam ce sa-i zic asa ca simplu ii ziceam da.Acum cateva zile mi s-a stricat pc si nu am mai vb... dar am 5 zile de cand mi l-am reparat si nu am mai vb.nu mai intra deloc aik online sta doar pe invizibil, nu stiu ce sa cred poate e suparat pe mine si daca e asa nu inteleg ce motiv ar avea. Oare sai trimit un mail si sal intrebem ce se intampla sau sa vad daca el isi mai aduce aminte de mine? ce credeti ca se intampla?

3 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el. Sa vezi de ce nu mai vorbeste cu tine. Poate e doar ocupat sau prost dispus si nu vrea sa mai vorbeasca nu nimeni. Vorbeste cu prietenii vostri comuni. Intreaba'i daca si ei au observat ca nu mai vorbeste.IN orice caz ar trebui sa ii trimiti un mail sau un sms sa il intreb ce s-a intamplat cu el. Sper ca am ajutat. Fundita?

| Ramonyk_4829 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i trimiti pentru ca el poate crede ca pe tine nu te intereseaza de el. Poate ca nu este suparat pe tine ci doar obosit de la munca sau alte preocupari. Sper sa iti rezolvi problema!

| xPanaLaCer a răspuns:

Pai nu stiu. dar mai bine trimite-i un email si vezi ce s-a intamplat, succes!