| ana_3253 a întrebat:

De revelion am fost la o petrecere acolo era un baiat super dragut am facut cun. dar atat mai tarziu mie mi s-a parut ca i place de mine pentru ca cand mergeam eu afar venea si el cand dansam se uita la mine si mereu incerca sa se apropie de mine voi ce credeti i place de mine sau doar mi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Parerea mea e ca te place.indeplineste toate criteriile de depistarea a unui tip care te place la prima vederewinking

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca nu s-a concretizat nimic, degeabawinking

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, e foarte posibil! Fa tu primul pas daca nu mai ai rabdarewinking

| alexutzu00791 a răspuns:

Si eu regret o fata de revelion laughing, eu vroiam sa fac altcevalaughing

| raluka_6562 a răspuns:

Dupa cate ne-ai spus se pare ca te place ...bravowinkingwinking