| kuzican a întrebat:

Acum ca a inceput scoala am ramas in pana de idei, nu stiu cum sa-mi mai aranjez parul. Va rog Help TPU! Voi cum vi-l faceti? Am parul mediu si sunt fatabig grin

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

10 coafuri pentru par mediu! incerca si tuh is super :*
http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k

6 răspunsuri:
| Stixie a răspuns:

Pai eu mi`l ondulez, si cateodata mi`l intind.Si nu zice nimeni nimeni.

| kuzican explică:

Lexa am mai pus o intrebare la care s-a crezut ca sunt baiatbig grin din cauza numelui, d'asta am precizat ca sunt fata.

| kuzican explică:

Pai da Lexa asa este depinde de toate alea dar macar imi mai fac si eu o ideebig grin

| Anonim9666 a răspuns:

Eu am 14 ani. Din cate am inteles sus, mergi la scoala nu la nunta sau la discoteca...
Si colegele mele vin fardate si cu parul in toate felurile.
La inceput si mie imi era greu sa vad ca toate colegele vin aranjate si pe mine nu ma lasa mama...
Dar sa stii ca profesorii tin cont de asta.
Piaptana-l pe spate sau prinde-l intr-o coada simpla...
Asculta-ma si o sa vezi ca profesorii vor aprecia si vor tine cont de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pai ar fi fost grav sa fii baiat si sa intrebi asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kuzican, ok... atunci imi cer scuze happy Ca sa raspund si la intrebare, sa nu mai fiu offtopic nu stiu cum te ajuta raspunsurile astea, ca depinde de tipul de par, de lungime (mediu nu e suficient), de tipul fetei tale, etc. Parerea mea big grin