| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni mi-am facut cont pe hi5.cand am fost la info, la liceu...am dat log out dar se pare ca n -a mers si am ramas logata acolo.Cineva mi -a umblat la hi5 si mi - a sters pozele.Eu am reusit sa pun o alta parola. Da trebuia sa -mi activez contul pe care nu l-am mai primit prin e -mail. apoi am instalat windows -ul.Si de atunci numai merge sa intru deloc pe hi 5.Acum am cont nou dar vreau sa -l sterg pe cel vechi.Se mai poate? numai stiu deloc parola.Cred ca mi -a schimbat- o cineva.Cum fac? va rog ajutati -ma.

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Pai.intri pe hi5 si acolo unde vrei sa te loghezi introduci adresa de e`mail si iti vine prin e`mail sa iti resetezi parola.big grin
Pui o parola noua si contul` e din nou al tau.
Succes!;*

| Kasya a răspuns:

Multumesc... dar am facut asa...si n-a mers deloc.

| Kasya a răspuns:

Dupa ce resetez parola intru tot pe cel nou.