| Dennissel a întrebat:

Acum cateva zile am pus pariu cu o prietena si eu am pierdut, trebuie sa caut 10 alinturi dragute si rar folosite pentru iubitul ei.Pe iubitul ei il cheama Eduard, dar toti ii spun Edy. funda

6 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Eduartini, Ieti rolling on the floor Iedutu-dragutu, daca merge si alte porecle fara legatura cu numele lui zi-mi ca am mai multe idei

| EkaBuBu a răspuns:

Iubi-Loly-Edy-Berrylaughing
Iedutzulaughing
Edulcinel
Eduardo
Educ
Ediloş
Edurduliu
Funda pleasehappy:*Daca mai vreismug

| SefaTa97 a răspuns:

Edisor, Edutu, Edu, Edy, Utu, Edutzu iedutu, etclaughing

| buffa a răspuns:

Edikutzu,adysor,adicutu,eduardutzu,Edisor,utika,edukutzu puiutzu.

| eugfch a răspuns:

Edika,eduni,edia,editu,Edisor,utika,editika-iubitika. =D funda?