| chindi2 a întrebat:

Acum fara glume sau indecizii. exista prietenie intre o fata si un baiat? (gen bff..best friends forever)laughing

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, eu am un prieten baiat de 5 ani fara sa fii intervenit altfel de relatie intre noi.
Si inca un prieten baiat de 3 ani,
Si ma mai inteleg cu baieti, dar cu ei am o relatie mai apropiata.

| RainmakerX a răspuns:

Friends da. Bff in niciun caz.

Sa fim seriosi, daca sunt bff atunci baiatul o sa ajunga in cele din urma la stadiul in care o sa vrea ceva mai mult decat o prietenie.

| vocea a răspuns:

Exsita doar daca fata este foarte urata sau iti este ca o soara cu care ai crescut de mic, in rest, nu.

| Clockwork a răspuns (pentru vocea):

Sau daca tipul e gay

| BlackRose03 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O exista dar eu inca n-am intalnit-o laughing