| poiuiyhvb a întrebat:

Acum m-am intors de la dentistlaughing) si mi-a spus ca imi trebuie urgent aparat dentar.
sincer, chiar vreau sa-mi pun! adica, ma gandesc la rezultate!

oare chiar o sa se uite colegii asa ciudat la mine ca am aparat?
o sa ma doara asa tare cand il pune? :-sss

Răspuns Câştigător
| NuAmHabar a răspuns:

Daca colegii tai o sa serada nu ii baga in seama.Cand il vei da jos dimtii tai vor fi aasezati bine iar a lor vor fi strambi.Am avut si eu in clasa un coleg cu aparat dentar, dar colegii mei nu ii spuneau numik de asta.Depinde si ce fel de colegii, si cat sunt de maturi.Cat despre durere nu stiu, eu nu am avut aparat dentar.