| adela_7505 a întrebat:

Acum mai putin de o saptamana, am cunoscut un baiat pe un site. Ne-am facut schimb de id-uri si am inceput sa vorbim aproape in fiecare zi. Prima data a fost ok, dar dupa, a inceput sa spuna ca ma iubeste foarte mult, ca s-a indragostit de mine si multe altele. Eu i-am spus ca nu vreau sa am ceva cu el, dar nu intelege pentru ca zice ca ma iubeste foarte mult. Nu stiu cum sa scap de el dar imi este frica pentru ca i-am zis unde stau si mi-e teama sa nu imi faca o vizita.

2 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Spune`i ca ai prieten si evita`l.
Ca si un sfat... nu iti mai da id-ul la orice necunoscut si nu fi asa credula.

| Andreea_8316 a răspuns:

WOW spune'i ca pleci in vacanta daca e departe de tine si nu mai ii raspunzi daca incepe sa devina mai gav cu amenintari si chestii spune-le parintilor...dar ceea ce ar trebui sa faci este sa nu'i mai raspunzi ...succes