| serafima a întrebat:

Acum mi-am facut contul si nu ma prea stiu da am o intrebare care e faza cu "funda"?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Primești fundă in cazul în care cel care a pus întrebarea la care ai răspuns consideră că ale răspuns a fos elocvent. Nu funda este de fapt scopul acestu-i site, el promovează un concept, acela de a-i ajuta pe ceilalți. Bine ai venit și mari succese!

| onasis1961 a răspuns:

Citeste Regulamentul si ai sa intelegi cum e cu Funda!\Serafima! O Primavara cu Iubire!