| looney a întrebat:

Acum o luna m-am apucat sa fumez iarba...De putin timp am inceput sa trag si pe nas.As vrea sa stiu daca iese ceva la analize? Sau dupa cat timp nu mai iese la analize?

10 răspunsuri:
| biBii07 a răspuns:

Din cunostintele mele iarba nu iese la analize. Insa ce tragi tu pe nas sare de la Spy Shop-uri sau coca ies. Nu stiu dupa cat timp nu mai ies la analize insa stiu ca in urina se pastreaza mai mult decat in sange, asa ca sfatul meu e sa iti faci analize de sange daca nu vrei sa se afle :]].

| Rheea a răspuns:

Din cate stiu eu cu ceva timp inainte nu trebuie sa mai fumezi nimic si sa tragi pe nas...cam 2 saptamanibig grin

| alter4ego a răspuns:

Vezi ca este ceva de vanzare pentru detoxifierea corpului inainte de analize http://www.magicweed.ro/......etails.php
poate iti mai este de folos

| Gogutzu a răspuns:

La ce analize?:d...la cap?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La analize de rutina nu iese asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa te lasi de sportul 1 nu o sa mai ai problema de sanatate si nu o sa iti mai fie nici frica de analize si daca intr-o luna deja ai ajuns sa tragi si pe nas nu e de bine rahaturile de la spy shop sunt doar niste chestii care te fac sa te apuci de ceva iarba mai tare dupa care tragi pe nas ceva si mai tare si in final viata ta o sa se rezume la o lingura o curea o seringa si vreo 40 kg sunt multi ma scuzi ca iti zic asa INCULTZI ca tine Lasate frate ca nu o sa mai apuci ghiocei

| looney explică:

La niste analize normale iese? Da sau nu? Nu mai intrati in alte chestii...

| looney explică:

Raspunde ma cineva

| looney explică:

M-am lasat de vreo 3 luni(2-4, nu pot sa estimie).Azi ma duc sa fac niste analize si e sange si de urica. Oare iese ceva? Nu mai pot, fierb...mi-e frica? Cica analizele costa cateva milioane...asa mi-a zis maicamea.Ce credeti?

| 5naK000 a răspuns:

Amice baga ceva de calitate... nu sare de baie (6 luni de zile maxim se vede la analizele de sange- globulele rosii mai multe si alea albe mai putine)si alte prostii.si in al doilea rand daca tu vrei si iti place sa fumezi nu iti e frica bai de asa ceva. copil de detergent ce esti