| anonim_4396 a întrebat:

Acum poate sunteti multi pe TPU deci
sunt cu o fata de 3 luni. nu vreau sa ma intelegeti gresit ca sunt vreun obsedat sexual, ca nu se pune problema, dar cum sa ii spun, sa vina vorba despre lucru asta?
are 16 ani, mi'e ca. poate o sperii si o sa ma priveasca altfel ( in sensul rau)
eu pot sa o astept, dar ma intreb eu. daca nu ii spun nimic de lucru asta si las totul de la sine, daca ea nu se gandeste? si nu o sa imi spuna nimic despre asta daca eu nu zic nu? nu stiu cum sa incep sad
deci ne intelegem perfeect, dar sunt putin "complexat" ca nu stiu cum sa incep sa ii spun, eu o voi astepta nu sunt nebun sa o fac cu ea dupa 3 luni, ea fiind virgina! o astept cand este ea pregatita, dar nu stiu poate ea nu se gandeste la asta daca eu nu zic nimic, iar daca zic poate o "sperii" voi ce spuneti sa fac, si cum?

3 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Pai... spune-i adevarul ca iti doresti sa faceti sex si spune-i ca vrei doar atunci cand se simte ea pregatita:p

eu cred ca asa este cel mai bine,, scurt si la subiect''happy

bafta!

| eaesteperfecta a răspuns:

Asteapta momentul potrivit incepeti cu saruturi mai mna gen "Mozol" sti si din astea si poti sa o faci si dupa 3 altele nu te sup. poate au facut-o si de 2 3 ori da na incearca sa tot fi mai apropiat ia-o cu inctul zi-mi rasp. nu stiu dac am zis bine ca nu prea am intelesbig grin
dar sper sa te ajut
funda dac vrei mersilove struck

Răspuns utilizator avertizat