| ionutzzz7878 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog cu sfaturi utile?
iubita mea e virgina si nu stiu cum sa ii spun sa o facem.
adica poate o "sperii" daca ii spun asa, am doar 3 luni cu ea. eu as astepta`o dar nu stiu cum sa ii spun,, ma iubeste mi-a zis ne intelegem perfect dar la acest punct nu am ajuns sa vorbim si nici nu stiu cum sa incepem
a mai fost vreun baiat asa cu o fta virgina si nu a stiut cum sa ii spuna, ca pe urma poate ma face disperat si etc, dar eu daca ii spun nu neaparat ca vreau acum dar cand e ea pregatita
cum sa ii spun? cine imi spune si mie

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai este dificil. Te-ai intrebat vreodata ca poate are motive intemeiate sa nu vrea sa-si inceapa viata sexuala? Poate este mai timida. sau nu stiu. insa tu nu ai mentionat varsta ei. Daca este imi micuta si are vreo 16 ani, nici nu cred ca va vrea prea curand. Daca o iubesti de ce te grabesti? Uite un sfat prietenesc : Intreab-o daca vrea sa o faca cu tine. Daca se sfieste sa raspunda las-o un pic. La un moment dat va vrea si ea; a tunci cand va fi sigura ca tu chiar o iubesti si nu vrei doar sa o folosesti. Oricum cand o vei intreba asta va crede ca tu-i vrei doar trupul. Acum depinde doar de tine si rabdarea tawinking

| pwp a răspuns:

Pai daca aveti doar 3 luni de cand sunteti impreuna nu pot sa ii spui sa o faceti! te va crede un obsedat sexual care doar vrea sa o f**a!
daca o iubesti o vei astepta!
ai uitat sa ne precizezi ce varsta are aceasta fata!

| elena a răspuns:

Mai, @ionutzzz, de ce te grabesti asa de mult sa ai o fata virgina? Gata, cunostinta de trei luni, iute in pat si dupa alte 2 luni, cauti alta virgina, pentru ca sigur nu vei ramane toata viata cu actulala prietena. Ti-ai dat singur seama ca o vei speria cu propunerea ta, de ce nu o lasi pe ea, sa aleaga momentul de a trece la viata de femeie, gata oricand sa ramana insarcinata? Profiti de faptul ca ti-a zis ca te iubeste si gata, crezi, ca isi desface si picioarele de atata adoratie pentru tine. Iti repet, fi cavaler si las-o pe ea sa aleaga momentul... dar nu ai spus tu o iubesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai deci trebuie sa vezi ca zice ea de astha...nu stiu, o pupi si daca zice NU ii zici ca u vrei s'o sperii etc. fundita?love struck

| ionutzzz7878 explică:

Pai da o iubesc mult de tot. e prima fata virgina cu care sunt ca pana acum nu am fost cu virgine ca na. stii tu, ca orice baiat, dar eu dupa fata asta mor, m-a innebunit si nu as vrea sa o pierd, o las pe ea sa aleaga momentul dar daca vede ca eu nu zic nimic, oare. nu se gandeste la asta nu?

| ionutzzz7878 explică:

E micuta... are 16 ani dar in ziua de azi, eu nu am zis ca vreau sa o grabesc, dar ca sa stie, macar sa spuna ea cand e pregatita dar mi-e teama de reactia ei, daca o intreb

| blue2041 a răspuns:

Poti sa ii spui exact ce simti "uite eu m-am gandit la chestia asta dar nu vreau sa te sperii si te pot astepta pana cand tu crezi ca esti pregatita" daca chiar poti.eu una apreciez mult sinceritatea.depinde si cati ani are.conteaza!