| LargeKidda a întrebat:

Aseara am avut cea mai proasta experienta din viata mea care sper ca nu se va mai repeta niciodata. Sunt impreuna cu iubitul meu de 4 luni. ne intelegem ft bine, chiar ne iubeam inca dinainte sa fim impreuna, dar asa a fost sa fie. Aseara am fost la el, si va spun ca sunt virgina. Am purtat mai multe discutii cu el despre viata sexuala si mi-a zis ca este dispus sa astepte si ca va astepta momentul, pentru ca stie ca va veni de la sine, cand voi fi pregatita. A fost o noapte superba, i-am simtit iubirea, caldura corpului, insa cand a venit momentul pur si simplu s-a blocat. nu stiu ce s-a intamplat cu el si imi zice ca nici el nu stie. M-am suparat ingrozitor de rau si am plecat acasa, nu stiam care a fost motivul, m-am simtit umilita, l-am lasat acolo implorandu-ma sa nu plec, insa am plecat. Acum imi zice ca ii este rusine de mine, ca eu poate imi pusesem sperantele in noaptea aia si imi imaginasem cum va fi pentru prima data si el a distrus tot. Acum e distrus, nu stiu cum sa-l mai impac. Ce credeti ca s-a intamplat cu el? Astept raspunsuri serioase fara bataie de joc. MUltumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am fost foarte atenta la ce ai zis. Nu stiu cum ai incercat sa-l scoti din starea aia, dar daca inteleg eu bine, nu corect, ci in bataie de joc. o explicatie nu aveai nici un motiv sa-i ceri. Ce puteai sa faci? sa-l iei in brate, sa-i spui ca il iubesti, ca e minunat, ca il doresti nebuneste si sa-i explici de ce, sa-i spui cat de mabdra esti de el, cat de mult inseamna in viata ta, cat de dornica esti sa fii a lui. Sa-i spui ca nu este nici o urgenta, nici o apasare, ca se poate intampla in seara asta sau maine sau peste o luna, nu va fi nici o problema, tu il vei iubi, il vei respecta si il vei admira la fel de mult. ca asa ceva nu iti va influenta dorinta pe care o simti si ca este ceva minor si care arata cat de mult te doreste, ca esti impresionata de asta si abia acum iti dai seama cat insemni pentru el, ca ai cel mai minunat iubit din lume. Apoi il puteai tine cateva ore in brate, in liniste si fara alte aiureli. Sunt convinsa ca lucrurile ar fi stat mai bine. dar fac aproape pariu ca n-ai facut nici una din astea, ca ai incercat sa-l exciti la foc automat si daca nu ai reusit in 2-3 ore ai inceput sa ceri explicatii si sa te vaieti de ce ti-a facut.
daca am dreptate, atunci poate ar trebui sa-ti ceri iertare si sa-i spui tot ce am zis eu mai sus (daca simti asta cu adevarat). Daca nu simti asta cu adevarat, cere-ti doar iertare si lasa-l in pace ca-si va reveni.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu el a distrus tot, tu ai distrus tot purtandu+te egoist si prosteste. S+a blocat fiindca era emotionat, avea nevoie de doar un pic de intelegere si iubire. daca te+ai fi gandit o clipa si la el si nu numai la tine si la ce vroiai tu, ar fi trecut rapid peste moment si ati fi avut o noapte frumoasa. Trebuia sa te simti epatata ca are asemenea emotii, dar tu te-ai simtit umilita. Ce s-a intamplat cu el? Era emotionat si isi dorea sa fie totul perfect. Ghinionul lui ca a dat peste o femeie care nu a vrut sa dea nimic, ci numai sa primeasca

| LargeKidda explică (pentru Brigaela):

Am vazut ca s-a blocat, oki? m-am gandit la asta si am incercat sa-l scot din starea aia m dar el a renuntat complet si cand i-am cerut o explicatie a refuzat sa mi-o dea. de-asta am plecat.am mentionat si mai sus, daca vrei sa ma ajuti incearca sa fi atenta la ce zic!

| LargeKidda explică (pentru Brigaela):

Iti multumesc din suflet. Il iubesc enorm si voi face ce mi-ai zis tu, pentru ca asa e. Fiind virgina, m-am blocat si eu!

| Brigaela a răspuns (pentru LargeKidda):

Am fost foarte atenta la ce ai zis. Nu stiu cum ai incercat sa-l scoti din starea aia, dar daca inteleg eu bine, nu corect, ci in bataie de joc. o explicatie nu aveai nici un motiv sa-i ceri. Ce puteai sa faci? sa-l iei in brate, sa-i spui ca il iubesti, ca e minunat, ca il doresti nebuneste si sa-i explici de ce, sa-i spui cat de mabdra esti de el, cat de mult inseamna in viata ta, cat de dornica esti sa fii a lui. Sa-i spui ca nu este nici o urgenta, nici o apasare, ca se poate intampla in seara asta sau maine sau peste o luna, nu va fi nici o problema, tu il vei iubi, il vei respecta si il vei admira la fel de mult. ca asa ceva nu iti va influenta dorinta pe care o simti si ca este ceva minor si care arata cat de mult te doreste, ca esti impresionata de asta si abia acum iti dai seama cat insemni pentru el, ca ai cel mai minunat iubit din lume. Apoi il puteai tine cateva ore in brate, in liniste si fara alte aiureli. Sunt convinsa ca lucrurile ar fi stat mai bine. dar fac aproape pariu ca n-ai facut nici una din astea, ca ai incercat sa-l exciti la foc automat si daca nu ai reusit in 2-3 ore ai inceput sa ceri explicatii si sa te vaieti de ce ti-a facut.
daca am dreptate, atunci poate ar trebui sa-ti ceri iertare si sa-i spui tot ce am zis eu mai sus (daca simti asta cu adevarat). Daca nu simti asta cu adevarat, cere-ti doar iertare si lasa-l in pace ca-si va reveni.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu știu, poate o nenorocită l-a abandonat deși s-a rugat de ea să nu...
Problema cel mai probabil e la tine oricum, că nu ești în stare să-l exciți cum trebuie, așa că acum fug și spune-i cât de proastă ai fost că ai plecat, poate ai noroc și te iartă.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Tu nu trebuia sa pleci daca l-ai vazut asa, din contra trebuia sa iti dai silinta sa il faci sa te vrea, tu te-ai gandit doar la noaptea ta de dragoste nu la a voastra, treci peste, explica-i si lui ca nu vroiai sa pleci insa nu stiai ce sa faci si poate o sa aveti a doua sansa. bafta

| starextremRO a răspuns:

Sex un minut la vitezaaa ....Se stieelaughing

| Azµre a răspuns:

E normal, a avut emoții i-a murit la intrare, se întâmplă, data viitoare lasă-l pe el să preia controlul va fi altfel. Și mai discutați despre asta deschis.

| Felys a răspuns:

Nu il meriti

| Demonull a răspuns:

Asa e cand descopera sexul niste copii sub 18 ani.Ups bine pe unii ii lasa si la 20 +..depinde de (SULE)YMAN

| Tess a răspuns:

Ciao. Nu ştiu câţi ani dar nu ai făcut bine că ai plecat. Umilitul e doar el, te cred că e supărat. Dar nu numai: îi este foarte ruşine. S-a blocat pentru că te dorea prea mult. S-a blocat pentru ştia că pentru tine este important şi voia să te facă fericită. Era extrem de încordat. Nu are NICIO vină fizică sau intenţionată. I se poate întâmpla oricui, oricând. Ar trebui să-l rogi să te ierte dar va fi greu. Personal nu aş ieşi din casă 3 luni după o asemenea reacţie. Baftă.

| LargeKidda explică (pentru Tess):

Nu am plecat asa oricum, l-am intrebat ce se intampla cu el, dar nu a vrut sa-mi spuna. Si de-asta am plecat mai mult. Putea sa-mi zica, oricare ar fi fost motivul, as fi inteles.

| adriann31 a răspuns:

Si el e om, deci are emotii. Te-ai gandit decat la tine, uitandu-l pe el...

| LargeKidda explică (pentru adriann31):

stiu, atunci pe moment nu am mai gandit, zic din nou, m-am simtit umilita. Imi vine sa-mi rup firicel cu firicel din cap pentru ca l-am lasat acolo si am plecat. dmne, parca il vad cum ma implora sa nu plec. Dar inca nu inteles, i-am zis sa imi zica ce s-a intamplat, ca voi intelege si zice ca nu stie. eu incerc sa nu ma enervez, dar cand il aud " nu stiu " " nu stiu" " nu stiu" pfff...

| LoVe937 a răspuns:

Fii tu insati gandeste-te pozitiv totul vine de la sine mai incercati odata