| Ghost28 a întrebat:

Acusi am simularile si nu stiu cum sa invat mai repede...Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DanFunie a răspuns:

Frate, nu trebuie sa inveti, sunt niste simulari care nu conteaza deloc. tu sa inveti pentru examenele importante, nu pentru simulari. E mai bine sa nu inveti pentru simulari deoarece vezi si tu ce memorie ai, si asa mai departe (nu zic sa nu citesti deloc ceva, dar nu sa te omori prea mult), multa bafta si succes la examenele importante, nu la simulari. happy

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Daca inca o data as fi la scola as invata doar sa trec clasa si m-as distra.Invatam pe brinci aveam note mari inclusiv nota de la bacalaureat si totusi fara pile nu am facut mare brinza.Nu m-as mai stresa deloc pentru note asta e clar ca buna ziua.

| Adiq a răspuns:

Simularile nu prea te ajuta cu nimic, poate doar te ambitioneaza sa faci mai bine la examen ca de obicei simularile sunt mai grele.