| maya007 a întrebat:

Ah...si uite cum vine toamna, o urasc, o urasc pentru ca ploua si e frig si intru in depresia de toamna! Totul e mohorat si gri! Plus ca incepe si scoala...numai cand aud de teste si teze si ascultari si invatat ma doare capul! Pur si simplu, toamna amestecata cu scoala imi da o stare de " Unde naiba am pus lama aia!?" Voi cum va simtiti toamna? Ceva remedii?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Orice anotimp are frumuseţea sa. Multitudinea de culori din natură nu o vei descoperI atât de variată în nici un alt anotimp. Încă ceva : ai încercat vreodată să dansezi sau să te săruţi în ploaie?

| georginika a răspuns:

Citeste niste poezii de Bacovia si iti trece de tot rolling on the floor. Asa este toamna : astenie, plictiseala si tristete.Nu cred ca sunt remedii.

| aisha01eu a răspuns:

Eu intru in depresie automat de pe 15 septembrie (anul asta de pe 13 sad ), depresie care se termina pe 15 iunie (anul asta in mai ca am de dat Bac-ul). Eu in fiecare an imi fac un calendar si tai zilele din el. Anul trecut stiam ca voi pleca in strainatate, am incercuit ziua respectiva si taiam zilele pana la ea. Eu gandesc pozitiv asa si ma bucur de fiecare zi care trece happy.

| scumpika201093 a răspuns:

Maia fi mai optimista gandeste-te ca odata cu inceperea scolii o sa te intalnesti cu colegii poate sh cu acel tip din scoala pe care ai pus ochii si nu ai avut curaj sa ii spui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se culeg viile.se da nebunul jos de pa arac.incep betiile, bataile, viata. yahooooo! iese mustul, pastrama.si racoarea.mor tantarii.toooaaaata vara m-au tantat piscarii.