| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Stie cineva de ce daca ma ploua pe cap sau e mai frig afara ma ia cu ameteala si imi vine sa vomit?. sau daca intru de la frig la cald ma ameteste
Nu ma doare capul deloc dar simt cum mi se incalzeste capul si mi-e rau. daca pun ceva rece pe frunte spre exemplu ma simt putin mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Suna foarte aiurea.La medic ai fost?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putin e vinovat

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ce ciudat! De ce nu ai fost la neurologie?

| Star19 a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

O sa merg dar am vrut sa vad daca a mai patit cineva la fel

| Star19 a răspuns:

Totul a pornit de acum 7 ani cand am facut baie si am iesit afara. afara era frig a doua zi nu puteam sa ma ridic din pat de la ameteala si ma ametit de cap o saptamana incontinuu.

| Hadrianmagnificu a răspuns:

Ești însărcinat caral bine si cu drag te salut.