| Dj14mally a întrebat:

Ahh e o situatie dificila deci am fost la mare si am luat doi magnetzi de frigider unu cu o scoica mare si cu un melc iar altul cu un calut de mare. Asa si-o am doua prietene care ma inteleg bine adica ies mereu cu ele etc. Dar am si cea mai buna prietena plus inca o fata de la inot care e tot ce mai buna prietena pe locul 2...insa cu una din cele doua (primele enumerate)a fost in grecia si mia aducs o vedere o esarfa si o scoica dar cealalalta nu mia da nimic asa insa cea care a fost in grecia are o sora mica care ia tot ce ii vine in cale si sparge a avut magneti dar cei din ceramica ia spart la fel si acesta este din ceramica. Ce sa fac cui sa i dau calutul de mare dintr ce mai buna prietena fata greceasca sau cea simpla caci unu din magneti i-am dat aceleia de la inot... fundita raspunsuri cat mai rapide si mai multe va rog din inima

Răspuns Câştigător
| mony_3128 a răspuns:

Ar trebui sa ii dai celei mai bune prietene sau fetei din grecia si celorlalte sa le iei alti magneti, sau altceva.
funda plzzz

7 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Pai eu zic sa ii dai cadoul celei ce ti-a dar esarfa si c emai zisesi tu happy,
cealalta nu ti-a luat nimic urat din partea ei ma rog dar daca vrei du-te si cumpara o bratara si dale la aman2 cate 1 cadou asa ar fi frumos

| ღÐelly a răspuns:

Eu zic celei din grecia,deoarece, ea ti-a adus ceva, si e un cadou destul de constistent si il poate pune pe frigider unde sa ii ajunga sora sawinking

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa ii dai fetei din grecia...si cred ca ar trebui sa-i cumperi si celeilalte prietene ceva pentru ca se v-a simtzii prost sad

| Dj14mally explică:

Dar de ce sa le mai cumpar de aici din oras.era special sa fie de la mare

| Dj14mally explică:

Iar mony scuze ca nu pot sa dau fundita pentru ca nu imi apare nimic pentru a te declara castigatoare dar al tau e cel mai bun de pana acum